Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

Zaměstnání a monitoring trhu práce

12)           Zprostředkování zaměstnání, monitoring trhu práce a dotované zaměstanců
Monitoring trhu práce, zprostředkování zaměstnání a dotované zaměstnání je aktivitou pro celý realizační tým. Individuální poradce se zaměří na zjišťování, o jakou konkrétní práci a v jaké oblasti mají  klienti projektu zájem, jejich požadavky na zaměstnání, jejich historii zaměstnání a rozebrání důvodů, proč jsou nezaměstnaní a směrování jejich další kariéry. Dále bude individuální poradce spolupracovat s projektovým manažerem, se kterým se budou podílet na vyhledávání vhodných zaměstnání pro klienty projektu (s  i bez mzdového příspěvku).
Bude prováděno zprostředkování zaměstnání, tj. kontakt zaměstnavatelů za účelem získání zaměstnání pro klienty projektu a získání zaměstnavatelů jako partnerů projektu. Dále budou ve spolupráci se zaměstnavateli vyhledávat a administrovat nově vytvořená pracovní místa s mzdovým příspěvkem, aby byla naplněna cílová hodnota indikátoru Nově vytvořená pracovní místa (12 přepočtených plných úvazků). A rovněž vyhledávat vhodné zaměstnavatele k zajištění vhodných volných míst (min. 23 osob s i bez mzdového příspěvku).