Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí znovu načtěte stránku.

OK

CÍLOVÁ SKUPINA

Projekt je určen uchazečům o zaměstnání ve Středočeském kraji, kteří jsou starší 50 let, s evidencí na ÚP ČR delší jak 5 měsíců a s Počátečními znaky sociální exkluze.

Cílová skupina se projevuje kumulací hned několika problémových oblastí (psychická stránka, nevyhovující úroveň obecných, měkkých a odborných kompetencí a nevhodným profesním zaměřením), a tak při delší evidenci se již objevují příznaky sociálního vyloučení a je tedy třeba zvýšené péče.

Do projektu budou vybíráni pouze ti uchazeči o zaměstnání, kteří budou odpovídat stanoveným kritériím výběru (počínající sociální vyloučení, existence potřeb, které projekt řeší) a zároveň prokáží minimální potřebnou úroveň motivace dosáhnout s pomocí projektu změny.

Patříte-li do této skupiny, neostýchejte se a zavolejte si o více informací! Máme dostatek zkušeností a rádi Vás naším projektem provedeme.

Volejte, prozvoňte nebo napište sms na 739 571 400, G.Hořínková nebo pište na email: horinkovag@osas.cz